U13 Meisjes B - Regionaal Gevorderden reeks 3

Leeftijdscategorie

  • Geboren 2007-2008

Trainingsuren

  • Woensdag 17.30 – 19.00u
  • Vrijdag 17.30 – 19.00u 

Thuis wedstrijden

  • Zondag 11.30u

Trainer/Coach

Naam Voornaam Geboren Positie
Van Bunderen Thomas 1/04/2000 Trainer
Vanheusden Michiel 28/06/1999 Trainer
Verstrepen Els 17/01/1973 Trainer
Praet Lieselot 5/08/2002 Trainer-Coach

Rangschikking

Naam Wed + 3-0/1 + 3-2 - 2-3 - 0/1-3 +S -S Punten
FH NIJLEN B 0 0 0 0 0 0 0 0
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (bc) 0 0 0 0 0 0 0 0
Geel Zwart Wijnegem 0 0 0 0 0 0 0 0
Hellvoc Hemiksem-Schelle B 0 0 0 0 0 0 0 0
Mortsel Volley Antwerpen (bc) 0 0 0 0 0 0 0 0
VC TESLA LINT A 0 0 0 0 0 0 0 0
VC TESLA LINT B 0 0 0 0 0 0 0 0
VC TESLA LINT C 0 0 0 0 0 0 0 0
U13 Meisjes B 0 0 0 0 0 0 0 0
Volmar Ekeren A 0 0 0 0 0 0 0 0
Wavoc Waverse A 0 0 0 0 0 0 0 0

Ploegkalender

Datum Tijd Thuis Bezoek Waar Resultaat
11/10/2020 13:30:00 U13 Meisjes B OXACO BVC ANTWERPEN C (bc) Ekeren Kon Atheneum 3-1
25/10/2020 13:30:00 U13 Meisjes B WAVOC WAVERSE A Ekeren Kon Atheneum
28/11/2020 12:30:00 MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B U13 Meisjes B Mortsel Sporthal Den Drab
12/12/2020 15:30:00 MAVOC-MECHELEN B (bc) U13 Meisjes B Mechelen Sporthal De Plaon
9/01/2021 15:00:00 OXACO BVC ANTWERPEN C (bc) U13 Meisjes B Boechout Capenberg Oxaco Center
31/01/2021 13:30:00 U13 Meisjes B VC TESLA LINT A Ekeren Kon Atheneum
28/03/2021 13:30:00 U13 Meisjes B VBC ZANDHOVEN E Ekeren Kon Atheneum
19/09/2021 09:30:00 Volmar Ekeren A U13 Meisjes B Ekeren Kon Atheneum
25/09/2021 14:30:00 FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (bc) U13 Meisjes B Kalmthout Gem. Sporthal Achterbroek
26/09/2021 09:30:00 U13 Meisjes B VC TESLA LINT C Ekeren Kon Atheneum
10/10/2021 09:30:00 U13 Meisjes B VC TESLA LINT A Ekeren Kon Atheneum
10/10/2021 09:30:00 U13 Meisjes B VC TESLA LINT B Ekeren Kon Atheneum
17/10/2021 09:30:00 U13 Meisjes B Hellvoc Hemiksem-Schelle B Ekeren Kon Atheneum
17/10/2021 09:30:00 Volmar Ekeren A U13 Meisjes B Ekeren Kon Atheneum
23/10/2021 12:00:00 Geel Zwart Wijnegem U13 Meisjes B Wijnegem Sportcentrum 4-0
23/10/2021 16:00:00 Wavoc Waverse A U13 Meisjes B O.L.Vr.Waver Sporthal Bruultjeshoek
14/11/2021 09:30:00 U13 Meisjes B Mortsel Volley Antwerpen (bc) Ekeren Kon Atheneum
21/11/2021 09:30:00 U13 Meisjes B Hellvoc Hemiksem-Schelle B Ekeren Kon Atheneum
21/11/2021 09:30:00 U13 Meisjes B VC TESLA LINT C Ekeren Kon Atheneum
28/11/2021 09:30:00 U13 Meisjes B Mortsel Volley Antwerpen (bc) Ekeren Kon Atheneum
28/11/2021 09:30:00 U13 Meisjes B VC TESLA LINT A Ekeren Kon Atheneum
4/12/2021 12:30:00 FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (bc) U13 Meisjes B Kalmthout Gem. Sporthal Achterbroek
4/12/2021 16:00:00 Wavoc Waverse A U13 Meisjes B O.L.Vr.Waver Sporthal Bruultjeshoek
12/12/2021 09:30:00 U13 Meisjes B VC TESLA LINT B Ekeren Kon Atheneum
12/12/2021 09:30:00 U13 Meisjes B FH NIJLEN B Ekeren Kon Atheneum
8/01/2022 12:30:00 U13 Meisjes B Volmar Ekeren A Ekeren Kon Atheneum
9/01/2022 09:30:00 U13 Meisjes B Volmar Ekeren A Ekeren Kon Atheneum
15/01/2022 13:00:00 VC TESLA LINT A U13 Meisjes B Lint Ontmoetingscentrum De Witte Merel
16/01/2022 09:30:00 U13 Meisjes B Wavoc Waverse A Ekeren Kon Atheneum
22/01/2022 13:00:00 VC TESLA LINT B U13 Meisjes B Lint Ontmoetingscentrum De Witte Merel
29/01/2022 13:00:00 VC TESLA LINT C U13 Meisjes B Lint Ontmoetingscentrum De Witte Merel
30/01/2022 09:30:00 U13 Meisjes B FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (bc) Ekeren Kon Atheneum
12/02/2022 12:00:00 Hellvoc Hemiksem-Schelle B U13 Meisjes B Hemiksem Gemeentelijk Sportcentrum
13/02/2022 09:30:00 U13 Meisjes B Wavoc Waverse A Ekeren Kon Atheneum
20/02/2022 09:30:00 U13 Meisjes B Geel Zwart Wijnegem Ekeren Kon Atheneum
20/02/2022 09:30:00 U13 Meisjes B FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (bc) Ekeren Kon Atheneum
13/03/2022 14:00:00 Mortsel Volley Antwerpen (bc) U13 Meisjes B Mortsel Sporthal Den Drab
19/03/2022 12:30:00 FH NIJLEN B U13 Meisjes B Nijlen Sporthal 't Zand
2/04/2022 13:00:00 VC TESLA LINT A U13 Meisjes B Lint Ontmoetingscentrum De Witte Merel
3/04/2022 14:00:00 Mortsel Volley Antwerpen (bc) U13 Meisjes B Mortsel Sporthal Den Drab
10/04/2022 09:30:00 U13 Meisjes B FH NIJLEN B Ekeren Kon Atheneum
23/04/2022 13:00:00 VC TESLA LINT C U13 Meisjes B Lint Ontmoetingscentrum De Witte Merel

Get in touch!

Meer info.

Contact Us

Ploegkalender